Odpylacz nederman

http://www.polkas.pl/Pl/artykul/jaka_kasa_do_sklepu_spozywczego/

Odpylacze workowe, dzięki dużemu asortymentowi w formie worków filtracyjnych z rozmaitych środków a o różnym typie i różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w dowolnej gałęzi przemysłu, w którym jest kłopot z nieczystym powietrzem zachodzącym w toku przemysłowym.

Bardzo znane - filtry modułowe, które zjadane są głównie w sferze drzewnej i meblarskiej, znacznie dobrze wypełniają naszą wartość oraz przy odciąganiu różnych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bezpośredniej ofercie posiadamy również wielkie jednostki modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne kiedy również średnie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów określają się całą powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do szczupłych i niskich pyłów. Odpylacze kasetonowe są wykorzystywane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z racji na swoją sieć mają wielką przestrzeń filtracyjną.

Znacznie bogata gama proponowanych odpylaczy umożliwia nam dobry dobór maszyny do potrzeb klienta. Więcej wiadomości o naszej ofercie można zdobyć na swej stronie internetowej lub umawiając się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są tanie w kategorii przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry powstające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do poznania się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie więcej w Twojej firmie wykonanie i uzna utrzymać w nim czystość, natomiast w porządku zimy w układzie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.