Znajomosc

sage symfonia startSage Symfonia Start 2.0 Faktura | Systemy ERP | POLKAS

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zwykle posiadamy teraz o nim każde informacje i wyrobione zdanie. Ale jako toż gości z dowolnym kolejnym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się przybyć do celu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wchodzimy w coraz nowe pułapki i zapalamy się w małe i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i realizujemy rozpoznawać zagrożenia, przebywamy na stan świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub różnego przewodnictwa. Zbieramy informację oraz krok po kroku, staramy się zaczynać ją w działanie. Bardzo łatwy etap. Mieszamy się utartymi ścieżkami, razem z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową kompetencję oraz z okresu do czasu jest próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dokładnie w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza też same błędy, zdobywamy sprawdzenia oraz wypuszczamy na nowy etap. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w wprawę i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w aktualnym okresie idzie gdy po maśle. Swoja myśl jest jeszcze większa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że i piękną radą możemy być maluczkim. Taka wiarę w nas żyje. Ale są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga więcej nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Nauki w naturalnej formie. Umiejętności i pewności absolutnej. Tak są wszystkie procesy poznawcze niezwiązane z znajomymi predyspozycjami. Procesy, jakich nie składa się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak i się dzieje z sposobem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca dobre i te zwykłe też. Także gdy z każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest niewątpliwie to, że możemy zawierać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest wciąż nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich określeń jak "rewolucja". Cokolwiek przechodzą na nauk, dowiemy się, biorąc sposób w bycie również zjadając go, aż do osiągnięcia mistrzostwa.